• BIO KAKAO 500g LifeONE

BIO KAKAO 500g EKOLOGICZNE LifeONE NIEPRZETWARZANE EKOLOGICZNE CERTYFIKOWANE

Brak towaru
32.99
Wysyłka w ciągu 24 godz.
Cena przesyłki 9.5
Paczkomat Inpost przedpłata 9.5
Paczkomat Inpost płatność przy odbiorze 11.99
Kurier Inpost przedpłata 12.99
Kurier Inpost płatność przy odbiorze 15.99

BIO KAKAO NATURALNE  - EKOLOGICZNE - 500g - LifeONE - BIO KAKAO EKOLOGICZNE 

BARDZO INTENSYWNY ZAPACH  WSPANIAŁY CZEKOLADOWY SMAK JAKO NAPÓJ Z GORĄCYM MLEKIEM - POLECAMY  NAJCZYSTSZA FORMA BEZ DOMIESZEK BŁONNIKÓW  NAJLEPSZA JAKOŚĆ  PRODUKT ZAPLOMBOWANY  ORYGINAŁ Z EKWADORU  BEZ GMO  40 LAT TRADYCJI FIRMY CAFIESA  100% naturalne, bez dodatków Certyfikat potwierdzający że produkt jest z upraw ekologicznych numer 834/2017, EC-BIO -141 

O KAKAO: Właściwości zdrowotne kakao docenili już Majowie i Aztekowie. Napój przyrządzany na bazie proszku z nasion owoców kakaowca był przez nich nazywany napojem bogów. Nic dziwnego, kakao posiada wyjątkowe wartości odżywcze. Przede wszystkim jest skarbnicą przeciwutleniaczy, które zapobiegają wielu chorobom, jak również substancji, które uspokajają, poprawiają humor i zwiększają popęd seksualny.

Kakao to zmielone na proszek nasiona owoców kakaowca, drzewa rosnącego dziko w lasach równikowych północnej części Ameryki Południowej i w Ameryce Środkowej. Kakao znalazło zastosowanie nie tylko jako surowiec do wyrobu czekolady i napoju o tej samej nazwie, lecz także - ze względu na właściwości lecznicze - jako środek leczniczy w medycynie niekonwencjonalnej. Nic dziwnego, ziarna kakao mają liczne wartości odżywcze - są źródłem wielu witamin, mikroelementów i zdrowych tłuszczów. Jednak co najważniejsze, kakao i inne produkty pochodzące z ziarna kakaowego są skarbnicą przeciwutleniaczy, głównie polifenoli.

 

image

INFORMACJE O PRODUCENCIE:

40 letnia tradycja i gwarancja najwyższej jakości produktów.

Firma CAFIESA (Cacaos Finos Ecuatorianos S.A.) została założona w 1974 roku w Guayaquil w Ekwadorze, kiedy po studiach wrócił młody ekwadorski inżynier z Niemiec. Wiedząc, że naturalne zasoby, które dostarczała jego ojczyzna, są najlepsze na świecie, postanowił założyć fabrykę kakao, która wkrótce stała się znana na całym świecie z doskonałych produktów i niezawodności.

W 2007 r. firma wprowadziła "Inclusive Business", nawiązuje bezpośrednie kontakty z rolnikami i umożliwia społeczności korzystanie z tych umów.

Zobowiązuje się do ciągłego doskonalenia jakości produktów, cały czas poszukuje nowych i zdrowszych rozwiązań alternatywnych oraz praktyk rolniczych, przy jednoczesnym zapewnieniu wyśmienitego smaku i zapachu.

image

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ:

CAFIESA Kakao pochodzi z własnej selekcji ekwadorskich ziaren kakaowych Arriba. Proces i kontrola jakości zaczynają się od pochodzenia, gdzie są monitorowani wszyscy dostawcy surowców, przy jednoczesnej szczególnej trosce o prażenie i mielenie czystych ziaren kakao.

Cafiesa jest w pełni wyposażona w laboratorium mikrobiologiczne i fizyczne / chemiczne, które przeprowadza rutynowe testy na każdej partii produktu. Każde zamówienie jest również analizowane przez panel sensoryczny, aby zapewnić, że nasi klienci mogą cieszyć się bogatym smakiem ekwadorskiego ziarna kakaowego.

WARTOŚCI ODŻYWCZE PRODUKTU:

WARTOŚCI ODŻYWCZE NA      100g
Łączna liczba kalorii      221
Całkowity tłuszcz      11,33 g
Tłuszcz nasycony      8,31 g
Cholesterol      0 mg
Sód      19,3 g
Całkowita zawartość węglowodanów      58,1 g
Błonnik pokarmowy      29,56 g
Cukry      1,89 g
Białka      17,87 g
Witaminy A      0 IU
Witaminy C      0 mg
Wapń      129 mg
Żelazo      14,7 mg
Wilgotność      3,7 g
Popiół      6,36 g
Beta-karoten (jm)      <5
Retinol      39 IU


Powyższa specyfikacja dotyczy przypadkowo wybranej próbki towaru podczas opuszczania zakładu do docelowego odbiorcy. Produkt nie zawiera GMO, nie jest sterylizowany za pomocą obróbki gazowej lub promieniowania. Jest wytwarzany zgodnie z Dobra Praktyka Wytwarzania (GMP) i Kontrolą Bezpieczeństwa Żywności HACCP. Kosher DE, ISO 22000:2005

image
image

PEŁNA CERTYFIKACJA:

FDA registered ISO 22000:2005 EU Bio - 834/2017, EC-BIO -141 NOP Certified Kosher Certified 100% HALAL Certified H.A.C.C.P.

  • BEZ GMO
  • NAJLEPSZA JAKOŚĆ
  • NAJCZYSTSZA FORMA
  • ORYGINAŁ Z EKWADORU
  • PRODUKT ZAPLOMBOWANY
  • WYSOKIEJ JAKOŚCI SŁOIK PET
  • BARDZO INTENSYWNY ZAPACH
  • 40 LAT TRADYCJI FIRMY CAFIESA TERAZ Z MARKĄ LifeONE
  • WSPANIAŁY CZEKOLADOWY SMAK JAKO NAPÓJ Z GORĄCYM MLEKIEM - POLECAMY !!!

 

SKŁADNIKI: 100% czyste naturalne kakao (10-12% tłuszczu)

PRODUCENT: CAFIESA - Cafiesa Cocoa Products

DYSTRYBUTOR MARKI LifeONE: IMPERIAL TRUST

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Sklep zamknięty        

  TRWA PRZERWA TECHNICZNA