• Colamina

ALGI + KOLIDALNE MINERAŁY ROŚLINNE Zawartość netto: 51,50 g (100 kapsułek po 515 mg) Opakowanie: 100 kapsułek

157.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godz
Cena przesyłki 9.5
Paczkomat Inpost przedpłata 9.5
Paczkomat Inpost płatność przy odbiorze 11.99
Kurier Inpost przedpłata 12.99
Kurier Inpost płatność przy odbiorze 15.99

Zamówienie telefoniczne: +48 733 214 314

Colamina to multimineralny suplement diety, którego kapsułki wypełniają pierwiastki kopalne z dwóch unikalnych źródeł geologicznych. Głównym składnikiem Colaminy są wapienne algi z rodz. Lithothamnion – pozyskiwane ze złoża roślinnego, znajdującego się pod dnem Morza Północnego - wyjątkowy morski kompleks najbardziej przyswajalnych form wapnia: aragonitu i waterytu, a także bioaktywnego magnezu oraz aż 72 innych, potrzebnych naszemu organizmowi pierwiastków śladowych.

Drugim komponentem Colaminy są koncentrowane, koloidalne pierwiastki mineralne pozyskiwane z jedynego takiego miejsca na świecie, w Utah. Złoże to powstało przed 100 milionami lat na bazie kilkuset gatunków roślin, rosnących na nadzwyczajnie żyznych glebach niespotykanych w obecnych warunkach. 70 minerałów bioorganicznych o niezwykle wysokim stopniu wchłanialności m.in.: wapń, fosfor, potas, sód, magnez, siarka, jod, selen, miedź, cynk, bor, molibden, beryl, lit, chrom, mangan, żelazo, tal, wanad oraz wiele innych - stanowi wyjątkowo cenne źródło pierwiastków śladowych, pozwalających na kompletną remineralizację organizmu.

Systematyczna suplementacja Colaminą to

aktywna mineralizacja

Aktywne minerały działają jak środek aseptyczny – Minerały koloidalne z Utah i z alg wapiennych są sterylnie czyste. Posypanie proszkiem z Colaminy rany przed nałożeniem opatrunku - skutecznie odkaża i wspomaga komórki w procesie odbudowy przerwanych powłok poprzez uzupełnianie pierwiastków koniecznych do ich poprawnego funkcjonowania.

Aktywne minerały są naturalnym antybiotykiem – Minerały koloidalne mają pH lekko zasadowe (6,8). Ich spożywanie zmienia pH wewnątrz naszych narządów z kwaśnego, korzystnego dla rozwoju patogenów ożywionych, w delikatnie zasadowe. Proces ten sprawia, że bakterie, wirusy, pasożyty i szkodliwe grzyby (np. Candida albicans) tracą środowisko do życia i obumierają, przestają się rozwijać lub ich ilość spada do ilości niezagrażających zdrowiu człowieka.

Aktywne minerały działają jak lek przeciwbólowy – Aktywne minerały łagodzą bóle mające swoje źródła w:

a) urazach i zranieniach – zastosowanie aktywnych minerałów w formie zasypki na otwarte rany lub okładu na obrzęki wspiera proces regeneracji i uśmierza ból sygnalizowany mózgowi przez uszkodzone na skutek urazu komórki

b) dolegliwościach wewnętrznych – spożywanie aktywnych minerałów nie znieczuli mózgu na odczuwanie impulsów informujących o bólu (jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych leków przeciwbólowych), ponieważ zwalczy przyczynę, a nie skutek; aplikacja minerałów oczyści, odżywi i pobudzi komórki do regeneracji w zakresie samodzielnego zaleczenia generujących ból rejonów

Aktywne minerały detoksykują – Konsekwentne ich spożywanie powoduje stopniowe usunięcie toksyn i zanieczyszczeń z komórek organizmu, co rychło pozytywnie wpłynie na nasz refleks, poprawi koncentrację i pamięć, a także usprawni działanie komórek i zapewni im stan równowagi. Colamina jest absolutnie zalecana do wspomagania detoksu alkoholowego, narkotykowego, lekowego i innych.

Aktywne minerały mają działanie kosmetyczne – Oczyszczenie i odżywienie komórek ciała ma wpływ nie tylko na kondycję i zdrowie, ale również na poprawę naszego wyglądu zewnętrznego. Koloidalne minerały wspomagają leczenie różnego rodzaju problemów skórnych (liszaj, trądzik, trądzik różowaty) i rozświetlają cerę.

Otrzymujecie kolejny znakomity produkt! Colamina jest jeszcze jednym suplementem diety w katalogu COLWAY, który powstał w całkowitej harmonii z naturą! Minerały koloidalne i algi wapienne są w 100% biomasą, mimo iż tym razem skamieniałą w procesach geologicznych. Nie ma w nich żadnych barwników, konserwantów czy substancji zmieniających smak lub zapach. Nie są w żaden sposób ulepszane. Aktywną mineralizację Colaminą mogą bez obaw stosować osoby z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi. Jest to metoda w pełni bezpieczna dla każdego niezależnie od wieku i stanu zdrowia. Jej wartość w profilaktyce – przekładająca się na zaoszczędzenie w przyszłości kosztów leczenia różnych chorób – jest niewyliczalna.

 


Składniki:

Litothamnion, koloidalne minerały roślinne, żelatyna substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych)

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Sklep zamknięty        

  TRWA PRZERWA TECHNICZNA