• KOLAGEN 500g - LifeONE

KOLAGEN RYBI NATURALNY CZYSTY NatiCol® - 500 gram - LifeONE

120.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godz.
Cena przesyłki 9.5
Paczkomat Inpost przedpłata 9.5
Paczkomat Inpost płatność przy odbiorze 11.99
Kurier Inpost przedpłata 12.99
Kurier Inpost płatność przy odbiorze 15.99

Zamówienie telefoniczne: +48 733 214 314

LifeONE to nowa marka produktów o najwyższej jakości i świeżości. Wynajdujemy najlepszej jakości składniki i substancje, jesteśmy pewni swoich dostawców, wybieramy tylko certyfikowane i sprawdzone źródła dostaw. Nasze obszerne międzynarodowe znajomości i wieloletnie doświadczenie w branży pomaga nam w osiągnięciu głównego celu, aby produkty LifeONE były najwyższej jakości, a na dodatek w przystępnej cenie rynkowej. Tworzymy produkty dla wszystkich takie jakie i my chcielibyśmy zawsze używać. Dbamy o Was - o naszych wspaniałych odbiorców tak samo jak o nas samych i naszych najbliższych. Produkty LifeONE to gwarancja pełnej satysfakcji.

Mamy jedno życie - dbajmy o nie wspólnie.

Kolagen stanowi jeden z najważniejszych składników preparatów odmładzających. Ze względu na swoje unikatowe właściwości znajduje się w kręgu zainteresowań firm kosmetycznych, farmaceutycznych oraz medycyny estetycznej, które dążą do udoskonalenia metody jego pozyskiwania. Kolagen jest białkiem prostym wytwarzanym w ludzkim organizmie. Od około 30. roku życia włókna kolagenowe znajdujące się pod skórą regenerują się coraz wolniej. Zmniejszona produkcja kolagenu prowadzi do pojawienia się oznak starzenia - zmarszczek, a nawet osteoporozy. Z tego powodu kolagen naturalny nazywany jest eliksirem młodości. Dzisiaj dostępny jest w formie preparatów doustnych, można go kupić również w czystej formie. Najnowszy sposób na pozyskanie kolagenu, to wytwarzanie go z rybich łusek. Kolagen naturalny ma dobroczynny wpływ na zdrowie dorosłych osób obojga płci. Polecany jest w szczególności osobom w podeszłym wieku. Z jego pomocą można zwiększyć działanie leków farmaceutycznych.

image

LifeONE jedyny w Polsce oryginalny kolagen pochodzący z FRANCJI !!!

 • CERTYFIKOWANY
 • 100% NATURALNY - RYBI
 • 100% ORYGINALNY NatiCol® 4000
 • BEZ ŻADNYCH DODATKÓW
 • BARDZO WYSOKA CZYSTOŚĆ - 98% PEPTYDÓW KOLAGENOWYCH.
 • NAJLEPSZA FORMA NA RYNKU - MIKROGRANULAT
 • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ CZYSTOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO
 • BARDZO ŁATWO ROZPUSZCZALNY
 • OPAKOWANIE APTECZNE - WYSOKA JAKOŚĆ TRWAŁOŚĆ I WYGODA
 • PLOMBA - NAKRĘTKA Z ZABEZPIECZENIEM
 • MIARKA - ZAWSZE WIESZ ILE MIARKUJESZ
image

NatiCol® jest najwyższej klasy hydrolizatem kolagenowym ekstrahowanym ze skór rybich. Jest on produkowany we Francji przez firmę Weishardt Group, powstałą w 1839 roku. Hydrolizowany kolagen jest komponentem spożywczym i kosmetycznym o szerokim zastosowaniu. Jest mieszaniną naturalnych peptydów różnej wagi  molekularnej, w tym dipeptydów i tripeptydów. NatiCol® działa prozdrowotne oraz upiększająco.

Kolagen stanowi ok. 25% struktury organizmu i bierze udział w funkcjach życiowych niemal wszystkich układów, narządów i tkanek.

Głównymi korzyściami płynącymi ze spożywania kolagenu są:

- regeneracja i profilaktyka układu kostno-szkieletowego oraz mięśniowego (choroby stawów, kolagen stanowi główny składnik ścięgien)

- działanie regenerujące skórę, włosy i paznokcie (kolagen jest głównym białkiem tkanki łącznej w organizmie ludzkim, jest odpowiedzialny za elastyczność skóry. Ubytek kolagenu powoduje powstawanie zmarszczek)

- prawidłowa gospodarka wodna organizmu

- kontrola wagi ciała (biodostępność NatiCol®’u, doskonałe białko spożywcze)

 

image

Kolagen jest stosowany w wielu suplementach diety dostępnych na polskim rynku. Przykładem zastosowania hydrolizaty kolagenowego mogą być produkty o działaniu:

- profilaktyka stawów,

- nutrikosmetyki, piękne włosy, skóra i paznokcie,

- prawidłowa gospodarka wodna organizmu, wspomagający odchudzanie,

- przeznaczone dla sportowców różnych dyscyplin oraz rekonwalescentów po stanach pourazowych do regeneracji tkanki chrzęstnej, stawów oraz ścięgien.

 

image

image

Niewątpliwą zaletą kolagenu jest również jego absolutna hipoalergiczność.

Biorąc pod uwagę korzyści, które niesie ze sobą spożywanie (lub aplikacja zewnętrzna) kolagenu, oraz liczne działania marketingowe prowadzone w ostatnim czasie na całym świecie, produkt ten stał się bardzo pożądanym, modnym i popularnym komponentem:

- suplementów diety, nutrikosmetyków (produkty na stawy, anti-aging)

- kosmetyków (zarówno kosmetyka biała jak i kolorowa, preparaty do włosów)

- żywności (luksusowe słodycze, kawa…)

- leków i maści zdrowotnych (chirurgia plastyczna, oparzeń, dentystyczna)

 

Korzyści płynące z suplementacji NatiCol®’em:

- Hydrolizowany kolagen morski przyspiesza wchłanianie wapnia zwiększając jego biodostępność.

- Efekt przeciwreumatyczny - krążąca hydroksyprolina reguluje metabolizm chondrocytów.

- Redukcja bólu u pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawów.

- Naticol® o małej wadze molekularnej jest dobrze przyswajany przez komórki, co umożliwia stosunkowo łatwe przenikanie przez barierę jelitową.

- NatiCol® to przystępne naturalne źródło aminokwasów kolagenu typu I

efekty nawilżające skórę ze względu na zatrzymywanie wilgoci i tworzenie filmu (Naticol® jest biopolimerem, więc ma większą zdolność wiązania wody)

- działanie przeciwutleniające (wolne rodniki ze środowiska i czynniki endogenne uszkadzają komórki skóry właściwej, przeciwutleniacze mają zdolność ich neutralizacji).

- Intensyfikacja działań przeciwutleniających o wysokim stopniu hydrolizy.

- Działanie przeciwzapalne: inhibitory aktywności polimerazy DNA

- Peptydy zawarte w NatiCol®’u stymulują metabolizm komórek chrzęstnych i kostnych, wzmagają ich rozrost i tworzenie się nowych komórek, które regenerują tkanki stawowe.

- W przeciwieństwie do leków, które tyko uśmierzają ból, peptydy kolagenowe zawarte w kolagenie oddziałują pozytywnie na strukturę i mechaniczne właściwości chrząstki, więzadeł, ścięgien , kości i skóry przez długi czas. Peptydy kolagenowe wpływają na aktywność komórek chondrocytów np. komórek tkanki chrzęstnej.

- Naticol® jest preparatem rozpuszczalnym w wodzie (brak osadu czy zawiesiny, co wyróżnia go spośród innych hydrolizatów dostępnych na rynku), śnieżnobiałym, pozbawionym zapachu.

- Wysoka biodostępność / asymilacja (MW Wysoka czystość: 98% peptydów kolagenowych (jest mieszaniną naturalnych peptydów różnej wagi molekularnej, w tym dipeptydów i tripeptydów).

- Charakterystyczny rozkład masy cząsteczkowej.

- Bardzo wysoka rozpuszczalność w zimnej wodzie / bardzo wysoka dyspergowalność.

- Kolor śnieżnobiały, bez nieprzyjemnego smaku i zapachu.

 

Korzyści zdrowotne dla skóry (stosowanie doustne i zewnętrzne miejscowe).

Anti-aging ze względu na:

- przystępne naturalne źródło aminokwasów kolagenu typu 1

- efekty nawilżające ze względu na zatrzymywanie wilgoci

- działanie przeciwutleniające (wolne rodniki ze środowiska i czynniki endogenne uszkadzają komórki skóry właściwej. Przeciwutleniacze mają zdolność ich neutralizacji ).

- intensyfikacja działań przeciwutleniających o wysokim stopniu hydrolizy.

- działanie przeciwzapalne, inhibitory aktywności polimerazy DNA

- efekt nawilżający ze względu na wiązanie wody i możliwości błonotwórcze

- odpowiednia suplementacja aminokwasami biorącymi udział w syntezie kolagenu

image

PORÓWNANIE NatiCol®1000, NatiCol®4000 i konkurencja "Brand X"

Na osi X jest rozmiar cząstek w kDa. „Piki” (górki) na wykresie obrazują ilość cząstek – im większa „górka” tym więcej cząstek o danej masie.

Czerwona linia to NatiCol®4000 – jak widać kolagen ten ma dużo cząstek o masie 4kDa, ale ma też drugi pik przy około 1-2kDa tzn że takie cząstki też w tym surowcu występują. NatiCol®1000 to czarna linia – widać dużo cząstek o wielkości około 1-2kDa (po lewej stronie od 0,3-1kDa) oraz też pewną ilość cząstek o masie 4kDa – tych jednak jest zdecydowanie mniej.

Dobry kolagen powinien mieć cząsteczki zarówno wielkości 4kDa jak i 1-2kDa – jak widać marka X (konkurencyjna) kolagenu (Brand X – niebieska linia) ma prawie wyłącznie tylko 4kDa – tych 1-2kDa jest zdecydowanie mniej niż w kolagenie NatiCol®.

image
image

SKŁADNIKI: 100% czysty kolagen rybi NatiCol®

DAWKOWANIE:

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 2 miarki raz dziennie rozpuścić w letniej wodzie lub soku, wypić. Zalecana porcja dzienna to 8 gram (2x miarka)

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

 • NAZWA SUBSTANCJI: Naturalny Kolagen Rybi NatiCol®
 • DZIENNA PORCJA: 8 gram (2 miarki)

STOSOWANIE:

Stosowanie kolagenu nie przyniesie żadnego efektu, jeśli w organizmie występuje także niedobór witaminy C. Sprawne wytwarzanie kolagenu w organizmie dokonuje się tylko i wyłącznie z udziałem odpowiedniej ilości witaminy C. Trzeba zauważyć, że człowiek nie wytwarza i nie magazynuje witaminy C, dlatego powinna ona być regularnie dostarczana z codziennym pożywieniem. Ewentualne braki powinny być zastępowane suplementami.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla dzieci. Chronić przed wilgocią.

OPAKOWANIE: apteczne pudełko PET + miarka

image
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Sklep zamknięty        

  TRWA PRZERWA TECHNICZNA