• Protecting day lotion

Sięgnij po protecting day lotion z SPF20, by otulić skórę nawilżającym woalem i bronić ją przed szkodliwymi promieniami UV

192.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24godz
Cena przesyłki 9.5
Paczkomat Inpost przedpłata 9.5
Paczkomat Inpost płatność przy odbiorze 11.99
Kurier Inpost przedpłata 12.99
Kurier Inpost płatność przy odbiorze 15.99

Zamówienie telefoniczne: +48 733 214 314

Kod produktu:  557
Pojemność: 50 ml
Wartość punktowa: 0,145 CC

Protecting day lotion

  • Efektywne substancje roślinne nawilżają i chronią
  • Filtr mineralny o szerokim spektrum ochrony broni przez szkodliwym działaniem promieni UV
  • Ochrona przed ciemnymi plamami, powodowanymi przez posłoneczne starzenie skóry
Zacznij dzień od uzbrojenia twarzy przeciw negatywnym czynnikom zewnętrznym i szkodliwym promieniom UV. Odżyw skórę, nakładając ochronną emulsję na dzień z filtrem mineralnym o szerokim spektrum ochrony i SPF 20. Protecting day lotion z aloesem, wyciągiem z grzybów i ponad 20 składnikami odżywiającymi skórę kryje niesamowitą potęgę nawilżania!
Emulsja ta zawiera wyśmienite wyciągi z owoców i ziół. Modrak abisyński to roślina z rejonu Morza Śródziemnego.
Jej olej jest niezwykle bogaty w kwasy tłuszczowe, które poprawiają koloryt i fakturę skóry, a jednocześnie łatwo się wchłaniają. Wyciąg z arbuza o wysokiej zawartości przeciwutleniaczy pomaga w walce z efektami procesu oksydacji.
Sam filtr ochronny nałożony na skórę może ją podrażniać. Protecting day lotion łączy naturalne filtry mineralne – dwutlenek tytanu i tlenek cynku – w specjalnym procesie dyspersji, by lepiej się nakładały i uzupełnia je alantoiną, znaną z właściwości kojących.
Wreszcie, Anastatica Hierochuntica, czyli zmartwychwstanka, ma niesamowitą zdolność przetrwania długich okresów czasu w suchym, pustynnym klimacie, a nawodniona, w ciągu paru godzin odżywa. Sięgnęliśmy po tę jakość, by dopełnić recepturę fenomenalnej emulsji na dzień.
Sięgnij po protecting day lotion z SPF20, by otulić skórę nawilżającym woalem i bronić ją przed szkodliwymi promieniami UV.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Sklep zamknięty        

  TRWA PRZERWA TECHNICZNA