• Dostawa

WYSYŁKA


Termin realizacji zamówienia wynosi od 1 do 3 dni roboczych w zależności od rodzaju zamówionego towaru. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie przesyłki oraz jej dostawę. Od momentu nadania termin dostawy zależny jest od wyboru formy dostawy, tj. kurierska, pocztowa, paczkomaty.

Większość przesyłek wysyłamy firmą kurierską InPost lub DPD.

O szczegółach doręczenia Klient zostanie poinformowany w mailu informującym o wysłaniu zamówionego produktu.

Aby sprawdzić etap doręczenia przesyłki kurierskiej InPost należy wkleić numer listu przewozowego na stronie https://inpost.pl/sledzenie-przesylek

Aby sprawdzić etap doręczenia przesyłki Paczkomatowej należy wkleić numer listu przewozowego na stronie https://twoj.inpost.pl/pl/znajdz-przesylke

W przypadku stwierdzenia naruszenia przesyłki lub widocznego uszkodzenia należy sprawdzić zawartość w obecności kuriera. W razie stwierdzenia braków bądź uszkodzeń należy sporządzić protokół, który jest jedyną podstawą do przyjęcia reklamacji. Kurier doręczający jest zobowiązany zaczekać do momentu sprzawdzenia przesyłki i spożądzić protokuł uszkodzenia lub braku jak takowy wystąpi.

W razie Twojej nieobecności kurier zostawi awizo i podejmie drugą próbę doręczenia. Po dwóch nieudanych próbach doręczenia paczka wraca do naszego Sklepu.

Koszt wysyłki:


Przesyłka Kurierska do 30 kg. przedpłata 15 zł. 

Przesyłka Kurierska do 30 kg. pobraniowa (płatność u kuriera) 19 zł.

Wszystkie przesyłki powyżej 30 kg. wyceniane są indywidualnie i ich cena podana jest przy zakupie.

 

  • Sklep zamknięty        

  TRWA PRZERWA TECHNICZNA